DUAL MEBLE ZIELONA GÓRA

PERFEKCJA, KLASA, SZYK

KAWAŁEK HISTORII

DUAL MEBLE

Dżem Symfonicznie i DUALmeble

W 2014 roku mięliśmy ogromną przyjemność organizować koncert zespołu Dżem z udziałem Poznańskiej Orkiestry Symfonicznej Le Quattro Stagioni pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego. Był to prezent z okazji obchodów 10 lecia działalności firmy Dual Meble.

Połączone siły muzyków rockowych, symfoników wykonały największe przeboje pochodzące z niemal wszystkich płyt zespołu Dżem – począwszy od pierwszej małej (z dwoma najstarszymi przebojami – „Złotym pawiem” i „Whisky”), a skończywszy na dwóch ostatnich dużych (z dwoma przebojami najnowszymi – „Do kołyski” i „Partyzantem”.

Zobacz jak się bawiliśmy!

 

10 lat historii

Misja firmy
To co kiedyś uważano za miarę najwyższego luksusu dzisiaj dostępne jest niemal od ręki w naszych salonach. To luksusowe fotele pokryte oryginalną skórą pasujące do każdego biura, to przykuwające wzrok nowoczesne stoliki z aluminiowymi inkrustacjami. Zrobimy wszystko - abyś Ty drogi Kliencie poczuł się niezwykle nowoczesnym człowiekiem w swoim biurze, sprawimy że Twoje miejsce pracy zmieni się harmonijnie dobrany zespół form i kształtów oddających Twój styl i klasę. Nasz zespół projektanów dobierze odpowiednie kolory i kształty nadając Twojemu otoczeniu indywidualny i niepowtarzalny wygląd. Robimy to dla Ciebie - to nasz cel - to nasza pasja..

Kim jesteśmy?
Jesteśmy doświadczonym zespołem projektantów nowoczesnych biur - tak można najkrócej scharakteryzować nasza sylwetkę. Często mówią o nas, że jesteśmy trendy, na topie - to prawda w naszym zespole jest wielu młodych i dynamicznych specjalistów dysponujących świeżym spojrzeniem na nowoczesny świat mebli. To nasz potencjał, którym dzielimy się ze wszystkimi klientami. Posiadamy rozległą i fachową wiedzą pozwalającą nieustannie podnosić nasze kwalifikacje, dlatego zapewniamy dostęp do najmodniejszych trendów w dziedzinie wyposażenia i wystroju pomieszczeń biurowych.

KOMFORT
NOWOCZEŚNOŚĆ

OD KONCEPCJI DO REALIZACJI

Oferujemy najwyższej jakości usługi wystroju wnętrz, zapewniamy dowóz i montaż naszych rozwiązań w siedzibie klienta. Dokonujemy niezbędnych pomiarów i doradzamy w jaki sposób korzystnie dobrać kolory i kształty zamawianego wyposażenia. Z dużym powodzeniem kreujemy indywidualny wygląd każdego pomieszczenia, charakteryzującym się wysokim poziomem estetycznym, czytelnym i nowoczesnym przekazem wizualnym. Jest to możliwe dzięki zespołowi znakomitych projektantów i specjalistów oraz stosowaniu najlepszych rozwiązań z dziedziny wyposażenia wnętrz.

17
LAT NA RYNKU

187k
m2 powierchni biurowych

6500
zrealizowanych projektów

147k
MEBLI w naszych realizacjach

12370+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

WŁASNA FABRYKA

GWARANCJA JAKOŚCI

O firmie

Wspieramy
Zielonogórski
sport